Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve shume

Binjaket e ndara që në lindje, takohen për herë të parë pas shumë vitesh (Video)

Binjaket e adoptuara në Kinë nga dy familje të ndryshme amerikane, takohen live për herë të parë. Njëra familje kishte tre djemë dhe që t’i përmbushnin, vendosën që të adoptojnë vajzë. Të dy familjet, morën binjaket të cilat kishin probleme me zemër, transmeton lajmi.net Xhenifer, ishte gruaja, nëna e njërës …

Artikulli i plotë »

Prostituta: Ja pse burrat i tradhtojnë gratë, ja çfarë kemi ne më shumë se ato

Një prostitutë australiane ka deklaruar që burrat dhe gratë tradhtojnë sepse “nuk dinë të bëjnë seks”.Një punonjëse bordeli rreth 23 vjeçare, që fiton rreth 2 mijë paundë në javë, ka rrëfyer që edhe vajzat jo të bukura mund të bëhen “perëndesha seksi”. Vajza ka shkruar në Reddit që ndonëse ka …

Artikulli i plotë »

Shpërthejnë lotët: Pajtohen mes vete pas shumë viteve Sinani dhe Seldi (Video)

Këtë javë në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show, të aktorit Shpetim Deskut, të ftuar ishin këngëtarët nga Shqipëria, Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu, për herë të parë pas shumë viteve, njofton Gazeta NewBorn. Por për pak çaste kanë shpërthyer emocionet n’Kosovë Show, kur Avni Selimi ka lexuar …

Artikulli i plotë »

UÇK AKSH TETOVË: Jemi grup prej 80 ushtarësh shumë shpejt do ta shpallim Republikën e ILIRIDËS

Pas deklaratës së presidentit të republikës së Maqedonisë Gjorgje Ivanov se ushtria e Maqedonisë është e gatshme për të qenë mbrojtës i integritetit dhe stabilitetit në vend, dhe duke cituar se kjo ushtri ka standarde të larta në punë dhe deri tani është treguar e suksesshëme, ka bërë që edhe …

Artikulli i plotë »