Saturday , 25 November 2017

Arkivat e etiketimeve shume

Askush nuk mund ta besojë si zgjohet çdo mëngjes Kjo grua 50 vjeçare qe duket shumë më e re!

Ju jeni me siguri të vetëdijshëm për atë që botox është – injeksionet komerciale janë përdorur nga miliona njerëz në mbarë botën për qëllime kozmetike. Sidoqoftë, botoksi nuk është për të gjithë, pasi ka një çmim mjaft të lartë dhe shumëllojshmëria e efekteve anësore të mundshme do të thotë që …

Artikulli i plotë »

Cili është personazhi i njohur shqiptar që la më shumë mbresa për Adela Xhamanin?

Vdekja e papritur e gazetares Adelajda Xhamani është klasifikuar nga Policia si vdekje për shkaqe natyrore. Mjekët ligjorë, që bënë autopsinë mëngjesin e së dielës, paraprakisht dyshojnë për një arrest kardiak. Ndonëse raporti përfundimtar i mjekëve ligjorë pritet të dalë brenda dy javësh, nga analizat paraprake nuk rezulton të jenë …

Artikulli i plotë »

‘Harrojeni’ Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe ‘letra’, ja si mund ti merrni shumë lehtë

Kanadaja renditet si vendi i parë në botë për lehtësira ndaj emigrantëve. Ndryshe nga çfarë po ndodh me fqinjët e tyre të fuqishëm SHBA-në, qeveria kanadeze dhe agjenci të ndryshme kanë publikuar një sërë botimesh të gazetarëve të ndryshëm apo organizatave jo qeveritare të gjitha masat për mbrojtjen e emigrantit…shiko …

Artikulli i plotë »

Milaim Zekës i vjen një përkrahje shumë e madhe nga kjo figurë të cilën e duan krejt shqiptarët (Foto)

Prej dje, mendimet, analizat e të gjitha dimensioneve dhe niveleve po bëjnë bujë në rrjete sociale. Po diskutohet e komentohet me të madhe sherri mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekes, ndodhur në studion e “Klan Kosovës”. Kush mbet pa thënë diçka, pa komentuar, pa dhënë opinion? Kjo çështje është bërë …

Artikulli i plotë »