Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve shqiptare

E fundit: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë…Mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 10.15 nga Aeroporti i Basel/Mulhouse është rrëzuar. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 12.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por Aeroplani është goditur shumë keq …

Artikulli i plotë »

Modelja Shqiptare përjeton tmerrin në taksi, veprimi i shoferit e ka tronditur… (Video)

Modelja e njohur Emina Cunmulaj shpesh mban kontakte me fansat e saj përmes videove live në Instagram.Kështu ka bërë dhe ditën e djeshme teksa ishte duke shkuar në një sflilatë mode, por gjatë rrugës duket se përjetoi një situatë të “vështirë”. Ndërsa ndodhej në taksi, gjatë gjithë kohës komentonte në …

Artikulli i plotë »

Erdogan: Dua ti shoh shqiptarët të bashkuar, dhuratë dy avionë për ushtrinë shqiptare!

Në një intervistë për ArnavudAgencyExpress, kryetari i shtetit të Turqisë ka shprehur hapur mendimin e tij dhe simpatinë ndaj Shqiptarëve, duke thënë se Shqiptarër fillimisht duhet ti bashkojnë trojet pastaj të bëhen pjesë e Bashkimit Europian.Ai mes tjerash kishte theksuar se shqiptarët dhe boshnjakët janë aleatët e Turqisë dhe se …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga…

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ishin me një shpejtësi prej 200km/h, Ja ju sjellim edhe videon …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo: Ditën e dasmës nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, ja çka i bën vjehrra (Video)

Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës së tyre, nuk ka shkuar ashtu siç mendohej për një çift në Korçë. Dhe fajin për këtë, mesa duket e ka pasur vetë nusja.Siç ka shpjeguar korrespondentja e Korçës në emisionin “Aldo Morning Show”, nusja 21-vjeçare është dehur aq …

Artikulli i plotë »

Rrëfim i Rrallë, Gruaja Shqiptare: Bëra marrëdhënie me kunatin dhe kunaten pernjëher sepse burri im e kishte….

Rrëfen Gruaja Shqiptare: Bëra marrëdhënie me kunatin dhe kunaten pernjëher sepse burri im e kishte….Rrefimi i Arjetes po cmend gjithë Shqiptarinë, ajo rrefen historine e saj, ku sipas saj ajo prej dites qe eshte martuar kishte bere marredhenie me burrin vetem 3 her dhe burri i saj ka ikur per …

Artikulli i plotë »