Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen (Video EXLUZIVE)

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen… Një djalë është paraqitur si person me aftësi të kufizuara për të realizuar një kamerë të fshehtë. I është prezantuar një vajze në qytetet, porse kjo e fundit ka refuzuar …

Artikulli i plotë »

Shikoni çka i bën Mafia Greke Shqiptarit, është e tmerrshme (Video)

Shiko çka i bën Mafia Greke Shqiptarit, është e tmerrshme… Greqi- Gjendet i rrahur barbarisht në tokën greke shtetasi shqiptar Erjon Çaushaj.38-vjeçari është gjetur nga policia greke në fshatin Kallpaq pranë Janinës. 38- vjeçari u transportua nga Kakavija me një ambulancë të Gjirokastrës drejt qytetit e Fierit dhe për shkak …

Artikulli i plotë »

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë!

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë! Policia greke ka vënë në pranga një 20-vjeçar shqiptar i cili është denoncuar nga një 24-vjeçare angleze për përdhunim. Sipas mediave greke, anglezja është abuzuar seksualisht në ishullin Rodhos në Greqi. Me shqiptarin në pranga ra edhe …

Artikulli i plotë »