Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve shikoni

Ky është maturanti më i famshëm në botë, shikoni çfarë bëri në mbrëmjen e maturës (Foto/Video)

Një maturant në Britaninë e Madhe u bë i famshëm në tabloide dhe rrjete sociale, pasi organizoi një hyrje ekstravagante në hotelin ku do të mbahej festa solemne për diplomimin e gjeneratës së tij. Adoleshenti Zain Kayani shkoi në hotel për mbrëmjen e maturës me një varg veturash luksoze me …

Artikulli i plotë »

E pa besueshme / Ky Demi kishte qenë gjithë jetën në zinxhirë – Shikoni reagimin e tij, pasi lirohet nga aty (Video)

Demat dhe në përgjithësi kafshët shtëpiake, në shumë pjesë të botës jetojnë në kushte të tmerrshme nëpër ferma. Ata janë të bllokuar në hapësira të vogla, dhe jeta e tyre shpeshherë është e mbushur me dhimbje dhe vuajtje.Për ta dëshmuar këtë, përcjell Telegrafi, ju mund të gjeni edhe pamje në …

Artikulli i plotë »

Nipi i Enver Hoxhës dënohet me 10 vite burg, shikoni çfarë bën bashkëshortja e tij (Foto)

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ditën e sotme dënimin për nipin e Enver Hoxhës, i akuzuar për lidhje me laboratorin e drogës në ‘Xibrakë’ të Elbasanit. Ermal Hoxha është dënuar me 10 vite burg. Ndërkohë Ermali është i martuar me këngëtaren dhe sipërmarrsen Rezarta Shkurta. Por vetëm …

Artikulli i plotë »