Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

E mahnitshme! Shikoni si ‘’sozia’’ e Elvana Gjatës imiton këngëtaren tek emisioni Luanës [VIDEO]

Ato gjithmonë janë përfolur për ngjashmërinë e frikshme që kanë me njëra-tjetrën Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të preferuara shqiptare dhe tani ajo po synon të depërtojë në tregun ndërkombetar dhe kënga e saj e fundit ishte në bashkëpunim me Dj e njohur, David Guetta. Elvana gjithashtu është …

Artikulli i plotë »

Ivica Daçiq ia thotë këngës ‘Osman Aga’, Shikoni reagimin e Erdoganit (Video)

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka qëndruar sot në Beograd, në kuadër të një vizite zyrtare. Mirëseardhje në Serbi, atij i ka uruar homologu serb, Aleksandar Vuçiq. E, për disponimin e mysafirit turk është përkujdesur personalisht edhe ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq…Shefi i diplomacisë serbe …

Artikulli i plotë »

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen (Video EXLUZIVE)

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen… Një djalë është paraqitur si person me aftësi të kufizuara për të realizuar një kamerë të fshehtë. I është prezantuar një vajze në qytetet, porse kjo e fundit ka refuzuar …

Artikulli i plotë »