Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

Ronela Hajati aktore apo kengetare shikoni si i emiton kengetaret e estrades shqiptare VIDEO

Ronela Hajati: Aktore apo kengetare shikoni si i emiton kengetaret e estrades shqiptare Ne emisionin Xing me Ermalin Ronela Hajati duket me shum te ket prirje per aktrim se kendim edhe pse eshte nje kengetare e mrekullueshme ajo ka befasuar publikun me aktrim duke emituar kengetaret e estrades Shqiptare per …

Artikulli i plotë »

Foto ekskluzive të Ramush Haradinajt që nuk keni arrit ti shikoni, ja edhe kush ishte aty (Foto)

Gazeta NewBorn, ju sjellë disa foto ekskluzive nga Gjykata e Colmarit të Francës, pasi lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka dalur para masës së mbledhur dhe është përshëndetur me qytetarët shqiptarë të mbledhur aty. Aty është parë edhe boksieri me famë botërore, Nuri Seferi si dhe modeli nga Deçani, Dijon …

Artikulli i plotë »

Babait në burg i mundësohet ta takojë vajzën për herë të parë, shikoni reagimin (Foto/Video)

Fëmijët që i kanë prindërit në burg, ka mundësi pesë herë më shumë që të kryejnë krime, dhe kjo ka një efekt drastik në jetën e tyre. Scottie Barnes, është përfaqësuesi i një organizate “one day with God calls prisoners’” për fëmijët që janë viktimë e këtyre rasteve. Organizata e …

Artikulli i plotë »

Dasma shqiptare që çmendi Australinë: Shikoni çfarë surprize i bëri dhëndri nuses! (Video)

Dasma është një nga eveniment më të rëndësishme në jetën dikujt, por kjo dasmë shqiptare në diasporë, në Australinë e largët, është bërë hit në internet dhe po merr pëlqime dhe komplimente të shumta. Një familje shqiptare marton Djalin dhe atmosfera në banket duket se ka arritur kulmi, kur dhëndri …

Artikulli i plotë »