Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve shikoni

Gruaja e tij shtatzënë fjeti me 60 persona, shikoni çfarë bën ushtari kur kthehet në shtëpi (Foto)

Padyshim që dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe janë me fat ata që arrijnë ta provojnë këtë ndjenjë, të dashurojnë fort edhe aty ku ajo dhemb. Mirëpo kur dashuria shkon deri në tradhti, pabesi dhe gënjeshtra, kthehet në tmerr të vërtetë. Historia e mëposhtme emocionuese, por edhe …

Artikulli i plotë »

Hani 5 arra dhe prisni 4 orë; Shikoni se ç’farë do të ndodhë me ju!

Një studim i sapo bërë, ka dëshmuar se konsumimi i duhur i arrave në ditë parandalon sëmundjet e zemrës. Konsumimi i rregullt siguron mbrojtje të vazhdueshme. Studimi gjithashtu demonstron përmirësim të hatashëm të kolesterolit dhe fleksibilitet të enëve të gjakut, i cili është thelbësor për lëvizjen e gjakut; vetëm 4 …

Artikulli i plotë »

E quante të trashë dhe të shëmtuar, shikoni si i hakmerret ish-të dashurit pasi humbi 70 kilogramë (Foto)

Një nënë e cila vuante nga mbipesha i është hakmarrë në mënyrën më të mirë të mundshme ish-të dashurit të saj, i cili vazhdimisht e përulte dhe ngacmonte për shkak të mbipeshës. Por këtë gjë arriti vetëm atëherë kur humbi mbi 70 kilogramë, dhe fitoi epitetin e një femre seksi, …

Artikulli i plotë »