Sunday , 21 January 2018

Arkivat e etiketimeve shiko

Shiko si një person filmon Bleonën derisa bënte dush, Publikohet videoja në Instagram (+18 VIDEO)

Këngëtarja Bleona Qereti është një nga emrat e estradës që është shumë shpesh i pranishëm në mediet rozë.Ishte shoumeni Ermal Mamaqi ai i cili i publikoi Bleonës videon teksa po bënte dush.Këtë video, Ermali e ka bërë si paralajmërim të emisionit të tij Xing.al, ku do ta ketë mysafire, Bleonën.Në …

Artikulli i plotë »

Nese je i dobet mos e shiko sepse… Lejon të dashurën të takojë ish të dashurin e saj, cmendet nga ajo që ndodh! |VIDEO|

A i besoni partnerit tuaj? Kjo është pyetja që iu bë një djali të quajtur Andew, i cili kishte një fije dyshimi tek e dashura dhe kontaktoi një program që të kapte “gënjeshtaren”. Andrew ka 6 muaj me të dashurën e tij, ndoshta për shkak të kohës së shkurtër nuk …

Artikulli i plotë »