Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve serbe

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si në filma! (Video)

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si ne filma.Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Vulini e sjellë ushtrinë serbe pranë kufirit me Kosovën, do ju… (Pamje)

Anëtarët e Ushtrisë së Serbisë dhe Ministrisë së Mbrojtjes, me vigjilencë të madhe dhe me kujdes po i ndjekin të gjitha ngjarjet në mjedisin tonë dhe janë në gjendje për të reaguar ndaj çfarëdo kërcënimi ndaj vendit tonë dhe sigurisë së qytetarëve të Serbisë.Tha ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar …

Artikulli i plotë »

E PABESUESHME / Gjendje lufte: Trnditet Kosova, Ushtria Serbe ka hyr ne Kosove, (Video)

Nuk dihet arsyeja pse këto makina të rënda janë nisur drejtë kësaj pjese ‘problematike të vendit’, mirëpo Gazeta Metro ka siguruar foto nga magjistralja Prishtinë-Mitrovicë, ku shihen mbi 30 mjete ushtarake të KFRO’it. Gazeta Metro ka kontaktuar, zëdhënsin e Policisë së Kosovës, Baki Kelanin për të marrë ndonjë informacion lidhur …

Artikulli i plotë »