Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve sekretin

Milaim Zeka e publikon ‘top sekretin’ e Hashim Thaçit, ja reagimi tij (Pamje)

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka, ka reaguar lidhur me vizen e amerikane për kryeministrin Haradinaj, shkruan Gazeta NewBorn. Madje ai e ka përmendur edhe një gjë të cilën presidenti, ish-atëher kryeministri i vendit e kishte thënë në përgjimet e publikuara. Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi ta shikoni …

Artikulli i plotë »

DËGJOI SEKRETIN E TMERRSHËM TË VAJZËS, NËNËS I BIE TË FIKËT TEK “ME ZEMËR TË HAPUR” (VIDEO)

DËGJOI SEKRETIN E TMERRSHËM TË VAJZËS, NËNËS I BIE TË FIKËT TEK “ME ZEMËR TË HAPUR” (VIDEO) Një grua në moshë nga Lushnja ka humbur ndjenjat gjatë emisionit “live” “Me zemër të hapur”, ku u rrëfye historia tronditëse e së bijës, e cila kishte rënë viktimë e dhunës në shtëpinë …

Artikulli i plotë »

Albin Kurti ‘ia zbulon sekretin’ më të madh Hashim Thaçit që askush deri sot nuk e dinte!

Ish-lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti në gjashtëvjetorin e aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit tha se Enver Zymberi i vrarë gjatë këtij aksioni është dëshmor i Republikës dhe se rrethanat dhe autorët e vrasjes së tij ende nuk dihen. Kurti theksoi kryeministri i atëhershëm, Thaçi, e ndërpreu …

Artikulli i plotë »

Të martuar për 60 vjet gruaja e tij i fshehu sekretin më të pabesueshëm në dollap…VIDEO

Një çift në SHBA ka gëzuar një martesë prej 60 vitesh dhe për të qëndruar gjithë këtë kohë bashkë me sa duke u ka mjaftuar vetëm ndershmëria ndaj njëri-tjetrit, përpos dashurisë sigurisht. Pra, burri dhe gruaja ishin shumë të hapur dhe ndanin gjithçka pa mbajtur sekrete nga njëri-tjetri. Pothuajse gjithçka… …

Artikulli i plotë »

Flinte me make-up që i dashuri mos të zbulonte sekretin, një natë harroi dhe ajo që ndodhi…

Keira Walcott kishte një jetë si çdo fëmijë dhe kur ajo mbushi 10-vjeç ndodhi diçka që i ndryshoi jetën plotësisht dhe përgjithmonë. Ajo luante çdo ditë me shokët, shijonte dashurinë e familjes dhe nuk kishte asnjë problem, por pas ditëlindjes së saj të dhjetë, njolla të bardha filluan t’i shfaqeshin …

Artikulli i plotë »

Të martuar për 60 vjet gruaja e tij i fshehu sekretin më të pabesueshëm në dollap (FOTO)

Një çift në SHBA ka gëzuar një martesë prej 60 vitesh dhe për të qëndruar gjithë këtë kohë bashkë me sa duke u ka mjaftuar vetëm ndershmëria ndaj njëri-tjetrit, përpos dashurisë sigurisht. Pra, burri dhe gruaja ishin shumë të hapur dhe ndanin gjithçka pa mbajtur sekrete nga njëri-tjetri. Pothuajse gjithçka… …

Artikulli i plotë »