Saturday , 16 December 2017

Arkivat e etiketimeve renda

Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënie, vajza detyrohet të kryej sërish “live” në Facebook

Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënie, vajza detyrohet të kryej sërish “live” në Facebook Një sulm i tmerrshëm ndaj një vajze të re është transmetuar “live” në Facebook nga një grup të rinjsh, ku shihet një femër e cila e ofendon dhe dhunon vazhdimisht atë dhe i kërkon …

Artikulli i plotë »

Pamje të rënda, publikohen fotot e çiklistëve të goditur nga vetura në Prishtinë (Foto +18)

Federata e Çiklizmit të Kosovës, shprehë shqetësim për numrin e aksidenteve në trafik, të ndodhura në kohët e fundit, ku si cak kanë qenë edhe çiklistët tanë. Së fundmi, pasditën e djeshme të 15 qershor, 2017 në ora 19:20, dy nga sportistët e klubit të çiklizmit “AS Prishtina”, – Përparim …

Artikulli i plotë »