Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve reagimi

LAJMI FUNDIT: Shqipëria blen armatim nga Austria, ja reagimi serbëve! (Video)

Shqipëria ka hyrë në garën e armatosjes së vendeve të Ballkanit duke rinovuar totalisht arsenalin luftarak pas armatosjes së Serbisë dhe Kroacisë me sisteme raketore të fjalës së fundit dhe me avionë bombardues. Mësohet se ushtria shqiptare ka blerë artileri të avancuar ofensive nga Austria, ndërkohë që në vend vazhdon …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Naim Abazi tenton ta puthë Këngëtaren e njohur, Ja reagimi saj (Pamje)

Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes. Në videon më poshtë këngëtari …

Artikulli i plotë »

E çuditshme! Ja reagimi i Ramushit kur pyetet se a kame u kap nga Gjykata Speciale dhe a ka frikë nga ajo!

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ka përvojë me gjykime, kur është pyetur sot nëse ka frikë se mund të ndodhet në listën e të akuzuarve të Gjykatës Speciale.Në një intervistë me televizionin kombëtar të Kroacisë – HRT, kryeministri i Kosovës deklaroi se “nuk e ka dert” shkuarjen …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka e publikon ‘top sekretin’ e Hashim Thaçit, ja reagimi tij (Pamje)

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka, ka reaguar lidhur me vizen e amerikane për kryeministrin Haradinaj, shkruan Gazeta NewBorn. Madje ai e ka përmendur edhe një gjë të cilën presidenti, ish-atëher kryeministri i vendit e kishte thënë në përgjimet e publikuara. Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi ta shikoni …

Artikulli i plotë »

Shpetim Desku nervozon keq ‘Kallashin’ në emision, ja reagimi i çmendur i saj (Pamje)

Këtë javë e ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpëtim Desku, është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si ‘Kallashi’ Sikurse emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur shou interesant dhe artistik. Përgjatë emisionit janë publikuar pamje ku valltarja e njohur ”Kallashi” kitnapohet nga tre persona me maska, e madje …

Artikulli i plotë »

Hiti 2017: A e dini kush është Beqa? Po, djali i nanes së vetë – Ja reagimi i Jeta Xharres (Video)

Një video ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta NewBorn. Në këtë video shihet derisa gazetarja Jeta Xharra, pyet një person në emisionin e saj se a di kush është Beqa, derisa ai i përgjigjet ”Po, është djali nanës së vetë”, shkruan Gazeta NewBorn. E …

Artikulli i plotë »