Thursday , 22 February 2018

Arkivat e etiketimeve publikon

Gazeta greke publikon hartën për ndarjen e Maqedonisë, Shkupin dhe Kumanovën ia “dhuron” Serbisë! (Foto)

“Zgjidhja është një kufi me Serbinë“. Me këtë titull dhe me hartën e Maqedonisë së ndarë në katër pjesë, gazeta greke “Elefteri ORA” ka hapur ballinën e edicionit të saj të botuar të dielën më 21 janar. Siç vërehet, pjesa më e madhe e Maqedonisë sipas kësaj gazete duhet t’i …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka e publikon ‘top sekretin’ e Hashim Thaçit, ja reagimi tij (Pamje)

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka, ka reaguar lidhur me vizen e amerikane për kryeministrin Haradinaj, shkruan Gazeta NewBorn. Madje ai e ka përmendur edhe një gjë të cilën presidenti, ish-atëher kryeministri i vendit e kishte thënë në përgjimet e publikuara. Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi ta shikoni …

Artikulli i plotë »