Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve publikohen

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij (Video)

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij….Vrasja ka ndodhur të martën rreth orës 08:10, në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, para selisë së partisë së Oliver Ivanoviqit. Ai u qëllua me gjashtë plumba në stomak, …

Artikulli i plotë »

Tani Gjithçka u Zbulua: Francezet e tregojnë të vërtetën, publikohen pamjet e vërteta nga burgu i Marsejës kur masakrohet Florenc Beqiraj, këto janë personat që e kan bërë krimin (Pamje)

Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari ishte në Francë prej dy vitesh e po përpiqej të përfitonte azilin. Ai është ndaluar nga policia dhe për munges dokumentacioni përfundoi në burg. Ku dhe aty u masakrua nga disa persona, në fillim nuk dihej se …

Artikulli i plotë »

Më në fund mediat franceze e zbulojnë se kush e bëri krimin, publikohen pamjet kur Florenc Beqiraj masakrohet në burgun e Marsejës nga këto persona (Kujdes Pamjet)

lorenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari është ndaluar nga policia dhe për munges dokumentacioni përfundoi në burg. Pikërisht gjatë qëndrimit prapa hekurave ka ndodhur dhe incidenti, ku ai ishte masakruar në burg, dhe deri tani ka pasur hulumtime në lidhje për këtë ngjarje …

Artikulli i plotë »

Hapi zjarr në një dyqan të mbushur me klientë, publikohen pamjet e tmerrit (Video)

Një i armatosur hapi zjarr në një restorant të mbushur në Birmingham, duke bërë që klientët, përfshirë edhe një fëmijë të iknin me vrap nga aty. Siç shkruajnë mediat britanike, përcjell Telegrafi, rreth 15 njerëz po porosisnin ushqimin e tyre kur papritmas ishte shfaqur sulmuesi. Pamjet nga kamerat e sigurisë …

Artikulli i plotë »

Publikohen pamjet e para të torturës që po iu bëhet luftëtarëve të ISIS’it nga autoritetet irakiane (Video)

Qindra militantë të ISIS që u arrestuan nga autoritetet irakiane janë duke u mbajtur në burgje të cilat kanë kushte të tmerrshme, raportoi “AP” pasi kishte vizituar një burg në jug të qytetit të Mosulit, i cili u çlirua kohët e fundit. Mbi 370 persona të dyshuar të cilët kanë …

Artikulli i plotë »