Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve personi

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »

E fundit / Personi që u alivanos në Gjilan dhe nuk u ndihmua nga askush, ka vdekur! (Video)

Një person është gjetur i vdekur në orët e paradites të së shtunës në rrugën Gjilan-Ferizaj. I ndjeri rreth 63 vjeçar sipas policisë kishte probleme shëndetësore me zemër dhe vdekja e tij ka qenë e natyrshme. Rastin e ka konfirmuar Policia Rajonale e Gjilanit për lajmi.net. Ismet Hashani zëdhënës i …

Artikulli i plotë »

“I dashuri më kërkon seks tresh, e jo vetëm kaq… personi që zgjodhi më la të shtangur”

Shpesh herë çiftet përballen më situata të cilat i lenë gojë hapur. Këtu nuk u referohemi tradhtive apo debateve të zakonshëm, por disa kërkesave të çuditshme. Një 22-vjeçare është gjendur e papërgatitur kur i dashuri i ka kërkuar të bëjnë seks treshe por…me një mashkull tjetër. Tashmë vajza ka një …

Artikulli i plotë »