Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve noizyt

http://albapress.info/sherr-ne-club-in-e-tiranes-djemte-e-noizyt-shperthejne-ne-grushta-e-shkelmime-video/

Një tjetër video është zbuluar e cila kap momentet pas ndodhjes së tragjedisë së kësaj pasditeje në Tiranë, ku Aldison Beluli qëlloi për vdekje me armë 21 vjeçaren Ariela Murati. Video tregon momentet kur e reja qëndron e shtrirë përtokë, pa ndjenja dhe e mbuluar në gjak. Në sfond dëgjohet …

Artikulli i plotë »