Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve noizy

Albert Krasniqi dikur e gjuajti me armë Noizy-n për BABASTARS kurse sot i quan p*dha Getoarin dhe menaxherin e Babastars..

Grupi më i suksesshëm ‘BabaStars’ janë duke u përballur me një krizë brenda tyre. Labeli BabaStars njihet si shumë i suksesshëm por jo të gjithë janë të kënaqur me punën që Geti e bën brenda këtij grupi, shkruan lajmi.net Ishte Albert Krasniqi ai i cili nxorri të palarat brenda ‘BabaStars’ …

Artikulli i plotë »

GBMC tha se Noizy i kishte borxh, këngëtarja i del në mbrojtje: Kur ai nisi muzikën, ti nuk..

GBMC nuk është një emër i panjohur në muzikën shqiptare. Përveçse ka realizuar disa këngë, bashkëpunime apo pjesëmarrje në festivale, ai njihet edhe për bashkëpunimin në albumin e parë të Noizyt. GBMC së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Zonë e lirë” ku ndër të tjera u prezantua edhe si …

Artikulli i plotë »