Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJMI I FUNDIT: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, Ngjarjen …

Artikulli i plotë »

Për gjashtë vite nuk kishte konsumuar mish, pasi vendosi ta bëjë një gjë të tillë – ajo çfarë i ndodhi syve të saj shokoi të gjithë

Carly Fraser nga Kanadaja kishte vendosur të heq dorë nga mishi, dhe ta mbajë shpirtin gjallë me ushqim vegjetarian. Edhe pse e vetëdijshme që një vendim i tillë do të ndikojë drejtpërdrejt në trupin e saj, ajo as që kishte ëndërruar që një gjë e tillë do t’i ndodhë. Pas …

Artikulli i plotë »