Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

E pabesueshme se çfarë i ndodhi këtij shkenctari që kërkonte jashtëtokësorët

NASA ka arritur që të filmojë disa pamje vërtetë shqetësuese. Lidhur me atë se nga çfarë rrezikohet toka. Pamjet e realizuara nga stafi këtë javë tregojnë fuqinë e turbulencave në atmosferën e planetit, me tre uraganë aktivë brenda një dite. Kamerat e vendosura Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor kanë fotografuar këtë të …

Artikulli i plotë »

Çmenden femrat për “8 Mars”, ja çfarë ndodhi dje në club-et shqiptare (Foto)

Striptistët meshkuj janë shndërruar tashmë në traditë për “8 Mars”, e po ashtu edhe festat e çmendura të femrave shqiptare. Si çdo vit edhe ditën e djeshme vajzat dhe gratë janë “harbuar” në festa të çmendura me meshkujt që zhvishen e stimulojnë akte seksuale në publik. Megjithatë, ndryshe nga vitet …

Artikulli i plotë »