Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

Cfarë Ndodhi: Çmendet Milaim Zeka prek të pasmet e Mihrije Brahas në emision, reagimi i saj ka shokuar të gjithë (Pamje)

Çmendet Milaim Zeka prek të pasmet e Mihrije Brahas në emision, reagimi i saj ka shokuar të gjithë….Emisioni i shumë shikuar “Natën me Fatmir Spahiun”, ishte ai i cili i bashkoi dy fytyra shumë të njohura. Në këtë emision ishin Mihrije Braha dhe Milaim Zeka. Mihrija është gjithmon në qendër …

Artikulli i plotë »

Publikohet video ja si ndodhi vrasja e Florencit, e dashura e tij Eni Besa tregon ku e morri videon dhe thot se kercenohet nga.. (Video)

“Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë….Vdekja e Florencit ka tronditur gjithë shqipërinë ku dhe po vazhdojnë hulumtimet se kush e bëri këtë krimë.Por e dashura e tij Eni Besa sapo publikon videon si ndodhi vrasja ne burge,kujdes pamjet: shikoni cfarë ndodh ne …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur ….

Tragjedi e Madhe: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur …. Sapo ka ndodhur kjo tragjedi e madhe ku sipas mediave zvicrane mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 12:15 nga Aeroporti i Cyrihut është rrëzuar.Sipas të dhënave aeroplani është rrëzuar …

Artikulli i plotë »