Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

Sapo ndodhi në Kumanovë: Largohet flamuri maqedon, vëndoset ai shqiptar. Arrestohen brutalisht dy të rinj shqiptar (VIDEO)

Sapo ka ndodhur në qytetin e Kumanovës, ku flamuri shtetëror maqedon është larguar nga banderola në mes të qytetit dhe është vendosur flamuri kombëtar shqiptar, njofton TetovaSot. Policia e Kumanovës ka reaguar shpejt dhe ka arrestuar dy të rinj, nën dyshimin se këta dy të rinj kanë qenë kryerësit e …

Artikulli i plotë »

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi (Video)

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi Këtë javë të ftuar në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku janë moderatori Labinot Gashi dhe Tringa Kay, njofton Gazeta NewBorn. Gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur janë ngirtur tensionet mes Labit dhe Shpetimit rreth idesë së …

Artikulli i plotë »

Takohen në Shkodër dy tifozërit, të Kosovës dhe Islandës – Ja çfarë ndodhi mes tyre

Kanë mbetur edhe pak çaste kur pritet të fillojë ndeshja futbollistike ndërmjet Kosovës dhe Islandës. Mirëpo, dy tifozërit kanë gjetur kohë që të argëtohen para fillimit të lojës, që do të zhvillohet në “Loro Boriç” të Shkodrës. Në disa foto të bëra nga “Indeksonline” shihen tifozët teksa freskohen me nga …

Artikulli i plotë »