Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve ndodhi

”Harrojeni” fitoren e Realit sonte në finale, shikojeni se çka ndodhi me Ronaldon

Cristiano Ronaldo ka hyrë në histori të Ligës së Kampionëve.18870738_946664202155029_200763892_n Me golin e shënuar ndaj Juventusit, Ronaldo është bërë futbollisti i parë që shënon në tre finale të Ligës së Kampionëve. Ronaldo arriti që në minutën e 21, ta mposht portierin e Juventusit, Giggi Buffon./lajminet/

Artikulli i plotë »

Flinte me make-up që i dashuri mos të zbulonte sekretin, një natë harroi dhe ajo që ndodhi…

Keira Walcott kishte një jetë si çdo fëmijë dhe kur ajo mbushi 10-vjeç ndodhi diçka që i ndryshoi jetën plotësisht dhe përgjithmonë. Ajo luante çdo ditë me shokët, shijonte dashurinë e familjes dhe nuk kishte asnjë problem, por pas ditëlindjes së saj të dhjetë, njolla të bardha filluan t’i shfaqeshin …

Artikulli i plotë »

Pak para hapjes së fushatës së PDK-së, një ngjarje e rëndë ndodhi në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pas një mosmarrëveshje një person ka sulmuar një tjetër me thikë. Viktima sipas PK-së, është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Gazeta NewBorn …

Artikulli i plotë »