Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

Një serb tenton ta vras një ushtar të UÇK-së, por i ndodhi “e papritura” (Pamje)

Në qershor të vitit 1999, në qendër të Prishtinës kishte ndodhur një incindet i jashtëzakoshem ku tre serbë donin ta vrsinin një shqiptar, pjestar UÇK-së.Një serb vazhdonte të qëllonte me pistoletë nga dritarja e ndërteseës në drejtim të shqiptarit i cili ishte fshehur pas makinës së tij. Një tjetër serb …

Artikulli i plotë »

Ndodhi edhe kjo gje… Ajo shkonte cdo dite në JOGA, por i dashuri i saj nuk iu beson syve cfarë sheh.. / Pamje

Je djale ka menduar që të testojë të dashurin e saj, duke futur një “rival” për ta provokuar. Ajo është lidhur me një grup djemsh që kapin mashtruesit ose e thënë ndryshe tradhtarët. Layla vendosi ta vendosë të dashuren e tij në provë me një burre zezak…per te par videon …

Artikulli i plotë »

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njoftonGazeta NewBorn.Por publiku u befasua derisa Xhensika …

Artikulli i plotë »