Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve ndodhi

E Fundit: ​13 të lënduar në aksidentin që ndodhi në Batllavë

Policia raporton për një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19 e 45 në fshatin Batllavë të Podujevës Sipas Policisë në aksident është përfshirë një veturë dhe një automjet-kombi. Policia raporton se i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur automjetin-kombi të cilin …

Artikulli i plotë »

Ndodhi edhe kjo morën vesh se ndanin të njëjtin mashkull, këtë që bëjnë këto vajza s’e keni parë kurrë

Dy vajza nga shteti i Hondurasit janë shndërruar në protagonistet e një ndër videove më virale në rrjet. Vajzat, të cilat mësuan se ndanin të njëjtin mashkull janë zënë në mes të rrugës të zonës së Tocoas pjesë e provincës Colon. Ata rrihen me grushte, shahen dhe ofendohen dhe “pastrojnë” …

Artikulli i plotë »