Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve ndodh

Lajmi fundit: Ndodh kjo tragjedi..1 Javë pasi Martohet Samiri e Vret Gruan. Arsyja “Qesharake”

Samir Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë. Samir i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Tronditet sërish Vlora, ndodh vetëvrasja e dytë brenda ditës…

Tronditet perseri qyteti i Vlores. Nje tjeter vetevrasje eshte regjistruar atje duke e cuar ne dy numrin e veteflijimeve te ndodhura brenda dites. Burimet zyrtare te policise, thane se në datë 16.07.2017, rreth orës 20:40, jemi njoftuar se është vetëvrarë një shtetas. “Menjëherë grupi hetimor është nisur drejt vendit dhe …

Artikulli i plotë »

E dhimeshme / Kjo cka i ka ndodh Safetes i ka shokuar Familjen e ish burrit të saj!

Këngëtarja Safete Mustafa, më e madhja e motrave Mustafa, ka bërë padi në Gjykatën Themelore të Prizrenit- Dega Suharekë, për vërtetim pronësie të palujtshmërisë. Pasi i vdiq burri, mes këngëtares dhe kunetërve të saj lindën mospajtime rreth shfrytëzimit të shtëpisë së bashkëshortit. Lidhur me këtë rast me lot në sy …

Artikulli i plotë »

Fëmija bie nga makina/ Nëna del me vrap ta shpëtojë, por ndodh ajo që nuk e kishte parë as në ëndër

Një ngjarje me të vërtetë mjaft e çuditshme dhe njëkohësisht e pabesueshme ka ndodhur në Kinë. Një automjet i drejtuar nga një grua brenda të cilit ndodheshin edhe disa fëmijë u bë protagonist i një aksidenti që rrallë mund të jetë filmuar nga kamerat e sigurisë. kujdes pamjet per te …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo / E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten (VIDEO)

E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg. Mirëpo, pas “poshtërimeve” të bëra, djali i tregon se në …

Artikulli i plotë »