Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. (Video)

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. Nje gje qe nuk ka ndodhur askund po ndodh ne kosove tek nje komshi ka vdekur nje njeri po presin te pame,kurse pak hapa …

Artikulli i plotë »

Ç’ndodh në Tiranë kur një vajzë kërkon ndihmë pasi e ngacmon një “maniak” (Video Exluzive)

Nëse një vajzë do t’ju kërkonte ndihmë pasi e ngacmon një djalë në rrugë, si do të vepronit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje, emisioni “Xing me Ermalin” ka realizuar një kamera të fshehtë, ku protagonist ishte Soni dhe një vajzë e bukur. Kjo e fundit ndaloi disa persona për t’iu …

Artikulli i plotë »

Ndodh kjo tragjedi, një javë pasi martohet Alberti e vret gruan, arsyeja “Qesharake”

Albert Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë.Alberti i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se gjatë …

Artikulli i plotë »