Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

Ja se çka Po ndodh ne cyrih të zvicres Mesojeni do të Mbeteni të Shokuar Raportohes se …

Një termet prej 4.6 shkallë të Rihterit ka goditur juglindjen e Zvicrës. Lëkundjet e tij janë ndier edhe në Austri, Itali dhe Gjermaninë Jugore. Sipas mediave vendase tërmeti ka ndodhur në orën 21:12 minuta. Akoma nuk dihet nëse ka pasur viktima dhe dëme materiale si pasojë e këtij tërmeti, megjithatë …

Artikulli i plotë »

Djaloshi fillon të vallëzojë në stacionin e trenit, sekonda më vonë ndodh e papritura

Kemi parë shumë video interesante gjatë gjithë kohës që janë publikuar në internet, por kjo është diçka tjetër. Në Sidnei të Australisë, në një stacion treni, një djalosh filloi të vallëzonte dhe më pas ndodhi e papritura, transmeton Gazeta Express. Këtë vallëzim irlandez nuk e prisnin udhëtarët. Shikojeni videon më …

Artikulli i plotë »