Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

E Pat Puna e Shqiptarëve që janë në Zvicër, Gjithçka mori Fund, Ja çfarë do ti ndodh në 2018 (Video)

Procedurat e azilit do të përshpejtohen. Këshilli Federal miratoi disa urdhra për të shpejtuar procedurat e azilit. Ai gjithashtu specifikoi listën e vendeve të sigurta ku ben pjesë edhe Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Serbia etj. Me këtë dëshmohet se Zvicra e shtrëngon rripin edhe me shume perballe emigrantëve sidomos atyre nga …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo: Ditën e dasmës nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, ja çka i bën vjehrra (Video)

Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës së tyre, nuk ka shkuar ashtu siç mendohej për një çift në Korçë. Dhe fajin për këtë, mesa duket e ka pasur vetë nusja.Siç ka shpjeguar korrespondentja e Korçës në emisionin “Aldo Morning Show”, nusja 21-vjeçare është dehur aq …

Artikulli i plotë »

FOTO/ Në avion ndodh gjithçka, do të mbeteni me të vërtetë pa fjalë kur t’i shihni

FOTO/ Në avion ndodh gjithçka, do të mbeteni me të vërtetë pa fjalë kTë gjendur në këto rrethana shumë udhëtarë bëjnë edhe gjeste të çuditshme nga këmbët e zhveshura tek çiftet që hidhen mbi njëri-tjetrin.Të çuditur nga këto gjeste udhëtarë të tjerë i kanë fotografuar ato për t’i shpërndarë më …

Artikulli i plotë »

Rrënqethëse: Derisa po këndonte kjo bukuroshe, shikojeni se çka i ndodh Shpetim Deskut/ Pamje

Sonte n’Kosovë Show në emisionin e përjavshëm të pranishëm ishin këngëtarja me pamjen dhe zërin e mrekullueshëm Fatlume Popovci e cila vërtetë solli atmosferë të zjarrtë me këndim live, shkruan Gazeta NewBorn.Përveç Lumes, të ftuar ishin edhe çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu të cilët pas një pauze u rikthyen …

Artikulli i plotë »