Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve mende

Bleta artistja e re nga Kosova çmendë Rihannën ja çfar shkruan Rihanna për këngën e Bletës (Video)

Para pak minutash është publikuar kënga më e re nga artistja Kosovare Bleta që titullohet Luja.. Kënga është punuar nga producenti i njohur DIEZ Music kurse teksti nga vet Bleta& Genc kurse videon Imagine Films.. Por ajo çfarë po bjen në sy është këngtarja me famë botërore Rihanna ka shkruar …

Artikulli i plotë »

Me të brendshme ose jo, vajza seksi që zëvendësoi Rashelin, do t’ju “çmendë” me këtë video sensuale [VIDEO]

Largimi i Rashelit dhe zëvendësimi i saj me vajzën seksi Kejvina Kthella bëri shumë bujë. Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua …

Artikulli i plotë »