Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve marina

Opss: Getoari mbledh çunat për ditëlindje, Marina i ngjitet nga pas dhe bën gjestin që e lë gojëhapur

Getoar Selimi ka mbledhur në një restorant në Tiranë disa miq të veçantë nga Kosova që kanë mbërritur veçanërisht për t’i uruar 35-vjetorin. Albert Krasniqi, një nga miqtë e afërt të Getoar Selimit dhe pjesëtarë të Babastars, ka publikuar imazhe nga festa e ditëlindjes dhe befasitë që i janë bërë …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT:Aksident në Tiranë/ Marina dhe Getoari përplasen me “Audin” luksoz. Ja si eshte gjendja e tyre

Një përplasje me makinë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Pallatit me Shigjeta” në kryeqytet, ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Në redaksinë e JOQ.al kanë mbërritur pamje nga aksidenti, që për fat të mirë duket të mos ketë shumë pasoja. Përshëndetje …

Artikulli i plotë »