Tuesday , 20 February 2018

Arkivat e etiketimeve linda

”Harrojeni” Linda Morinën, ky këngëtar po e ‘çmend’ krejt estradën shqiptare (Video)

”Harrojeni” Linda Morinën, ky këngëtar po e ‘çmend’ krejt estradën shqiptare (Video) Ai është njëri ndër reperët më të njohur në skenën muzikore. Bëhet fjalë për reperin Capital T, transmeton Gazeta Express. Vetëm pak kohë më parë Capo kishte publikuar projektin e tij të fundit “Pse po ma lun lojën”. …

Artikulli i plotë »

Linda Morina synon tregun ndërkombëtar, këndon anglisht (VIDEO)

Linda Morina njihet si një person shumë karizmatik dhe që këndon gjithmonë për politikanët në Shqipëri dhe Kosovë , por edhe në botë. Por këtë herë ajo ka guxuar shumë dhe ka vendosur të këndojë për Presidentin e Amerikës Donald Trump. Linda ama ka vendosur që këtë këngë ta sjellë në gjuhën angleze ndoshta duke …

Artikulli i plotë »

Woow të gjithë me sytë tek Rama por Linda merr vëmendjen e madhe, ja ç’ka bërë ajo…

Sytë e të gjithëve ishin drejtuar nga Edi Rama pak minuta më parë, i cili mbajti fjalimin falenderues dhe të fitores në sheshin “Skënderbej”. Pasi falenderoi gjithë Shqiptarët për detyrën që i besuan dhe mundësinë që i dhanë, Edi nuk harroi të përshëndeste edhe personat më të veçantë që e …

Artikulli i plotë »