Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka te vdekur edhe te plagosur.. (Video Exluzive)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

Lajmi mesnates / Aksident i rende vdes deputeti i Kosoves.. (Video kujdes pamjet)

Lajmi mesnates / Aksident i rende vdes deputeti i Kosoves.. kujdes pamjet Deputeti i Listës serbe në Parlamentin e Kosovës, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanicë, ka humbur jetën të mërkurën rreth orës 20:00 në një aksident që ka ndodhur në Leposaviq…shtype reklamen shiko videon e plote..ndiqe videon …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Lajm fantastik, sapo e tha Amerika, nga tetori hiqen vizat per kosovaret

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar se duke filluar nga tetori 2017, do të fillojë procesimin për Vizat e Shumëllojshmërisë për banorët e Kosovës për programin 2018. Gjatë viteve të kaluara, aplikuesit e V.Sh. (DV) procesoheshin nga Ambasada Amerikane në Shkup, Maqedoni. -Pasi që Ambasada e Shteteve …

Artikulli i plotë »

Exluzive / Reagon babai i Aulon Zekës pas një lajmi të shpifur: Kjo është e vërteta

Disa portale dhe bllogje jo serioze kanë filluar që ta përdorin rastin tragjik të Aulon Zekës për përfitime komerciale, shkruan Gazeta NewBorn. Ato madje po shkojnë përtej ekstremit, duke sajuar artikuj që nuk kanë të bëjnë asgjë me realitetin. Një artikull i publikuar nga një portal shkruan duke shpifur për …

Artikulli i plotë »