Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm, Humbin jetën baba, nënë e bijë, ishin nisur per ne dasme ja emrat

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 19 në dalje të Gostivarit. Sipas policisë, dy makina janë përplasur direkt edhe atë njëra e tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit,në …

Artikulli i plotë »