Tuesday , 21 November 2017

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, këngëtari i njohur i vendit Ka vdekur në moshë të re këngëtari i njohur i estradës shqiptare. Familjarë, miqë e bashkëpunëtor të Mentorit janë prekur nga lajmi për vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq derisa lajmin për vdekjen e tij e kanë shpërndarë, …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Gjendje emergjente, rrëzohet një aeroplan, mbyllet aeroporti

LAJMI I FUNDIT: Gjendje emergjente, rrëzohet një aeroplan, mbyllet aeroporti Aeroporti kryesor i Stambollit, Ataturk, u mbyll mbrëmjen e sotme pasi një aeroplan privat u rrëzua teksa po përpiqej të ulej. Sipas informacioneve të para, piloti ka vdekur, derisa katër pasagjerë janë dërguar me urgjencë në spital për shkak të …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut

LAJMI FUNDIT: Atentat te 9-katëshet, burri zbret nga makina, nxjerr pistoletën dhe qëllon ndaj të riut Sipas disa dëshmitarëve që kanë kontaktuar me redaksinë tonë, mësohet se një atentat me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së njohur si 9-katëshet. Një person i paidentifikuar ka …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Aksident i rëndë në rrugën Gjakovë-Prishtinë, ka të vdekur (Video)

LAJMI FUNDIT: Aksident i rëndë në rrugën Gjakovë-Prishtinë, ka të vdekur (Video) Një aksident i rëndë trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Gjakovë-Prishtinë, në fshatin Kramavik. Siç shihet në fotot e siguruara nga Indeksonline aksidenti është tejet i rëndë dhe dyshohet se ka të vdekur. Indeksonline është duke …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet..Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur …

Artikulli i plotë »