Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI I FUNDIT / Ekzekutohet mjeku në mes të Shkodrës, policia dhe atentatori shumë pranë njëri-tjetrit

Shkodra është tronditur nga një vrasje mbrëmjen e sotme, ku mendohet se ngjarja ka ndodhur për një konflikt prone. Ilir Alija 40-vjeç me profesion mjek, ka mbetur i vrarë në lagjen “Qemal Stafa”. Sipas raportimeve autori është i armatosur dhe është fshehur një një banesë aty pranë, teksa policia po …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit : E FUNDIT / Harrojini koalicionet sapo erdhi një lajm shumë I mirë për liberalizimin e vizave

Ministrja në largim, Mimoza Ahmetaj, ka thënë se një ndër pikat kryesore që do të vendosen në agjendën e Qeverisë dhe legjislativit të ardhshëm do të jetë liberalizimi i vizave. Një ndër pikat kryesore që do të vendosen në agjendën e Qeverisë dhe legjislativit të ardhshëm do të jetë liberalizimi …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / “Kape q*a motrën”, përleshen tifozeritë në mes të Tiranës

Ndeshja mes Partizanit dhe Botevin Plovdiv është shoqëruar me incidente. Të parët që kanë nisur provokimet kanë qenë bullgarët pasi janë ndalur në Qafë-Thanë të dehur dhe të armatosur. Nga ana tjetër tifozët e Partizanit i kanë pritur të futen në Tiranë për t;ju kundërpërgjigjigjur. Në videon e mëposhtme shihet …

Artikulli i plotë »