Tuesday , 16 January 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Avioni dhe helikopteri përplasen në ajër, raportohet se ka edhe të vdekur! (Pamje)

Ka ndodhur një ngjarje tragjike pasditen e sotme pasi gjatë fluturimit një avion dhe helikopter janë përplasur, duke shkaktuar dhjetëra viktima, ku raportohet se midis tyre kishte edhe shqiptarë. Kanë qenë banorët e zonës kanë dëgjuar zhurma të tmerrshme dhe kanë dalë menjëherë të shqetësuar. Copëzat e mjeteve kanë rënë …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Shikoni si u sulmua Policia e Kosovës në Veri me predha e Kallashnikov (Pamje)

Policia e Kosovës e ka konsideruar si tentimvrasje të rëndë, sulmin që u është bërë zyrtarëve policorë, në veri të Mitrovicës.Në raportin 24-orësh, Policia ka njoftuar se pas sulmit ndaj zyrtarëve policorë është ekzaminuar vetura policore, në të cilën është vërtetuar se është goditur disa herë me predhat e plumbave.“Fshati …

Artikulli i plotë »