Saturday , 16 December 2017

Arkivat e etiketimeve kujdes

Kujdes pamjet: Shkelen më veturë dy çiklistë, dërgohen në QKUK (Foto)

Dy çiklistë janë aksidentuar mëngjesin e së mërkurës, derisa po bënin ushtrime për gara. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Rrezallë të Skënderajt, ndërsa dy çiklistët kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor, shkruan gazetametro.net. “Raportohet se i dyshuari, shqiptar, derisa ishte duke drejtuar veturën e …

Artikulli i plotë »

Aksident i frikshëm në Kavajë/ Përplasen dy makina, vdes i riu Kujdes pamjet

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur sot në Kavajë. Sipas policisë, është arrestuar në flagrancë shtetasi Soren Veshaj, 28 vjeç, banues në Vlorë, pasi, në rrugën “Durrës-Rogozhinë” në vendin e quajtur “Mbikalimi Vorrezave”, duke drejtuar mjetin tip Mercedes, është përplasur në pjesën e mbrapme të …

Artikulli i plotë »