Friday , 19 January 2018

Arkivat e etiketimeve kosove

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit Sonte është plagosur një zyrtar i qendrës emergjente në Prizren. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për klankosova.tv se hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar arma….KLIKO ME …

Artikulli i plotë »

Dy kosovarë nga Zvicra u bëjnë thirrje mërgimtarëve: Mos dërgoni para më në Kosovë, ja se çka po ndodh

“Dërgimi i parave, për mua nuk shtrohet si çështje”, thotë për srf.ch afaristi i ri Valon Asani, i cili nga Zvicra ka hapur një biznes të suksesshëm IT në Prishtinë, transmeton albinfo.ch. Dhe ky pohim i tij e përshkruan më së miri ndryshimin e qasjes ndaj Kosovës të të rinjve …

Artikulli i plotë »

E fundit : Skandal në Kosovë/ Drejtori kapet duke bërë seks me mesuesen në shkollë..

Drejtoresha bën seks me mësuesin te shkolla “Emin Duraku”. Të dy kapen në flagrancë dhe pas kësaj, pushohet menjëherë të dy.Komuna e Shtimes ka pushuar nga puna drejtoreshën e shkollës së mesme të ulët në Kosovë “Emin Duraku” me inicialet A.S. dhe një mësimdhënës në këtë shkollë B.D, për të …

Artikulli i plotë »