Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve kosove

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi (Video)

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi Këtë javë të ftuar në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku janë moderatori Labinot Gashi dhe Tringa Kay, njofton Gazeta NewBorn. Gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur janë ngirtur tensionet mes Labit dhe Shpetimit rreth idesë së …

Artikulli i plotë »

‘Merr flakë’ Shkodra, Kosovë-Islandë, tifozët shqërthejnë në këngë : O Serbi ta… atë nënë

Kosova pret sonte Islandës në ndeshjen e vlefshme për Grupin I në kuadër të kualifikimeve për botërorin ‘Rusia 2018”. Kosova së bashku me ‘Dardanët’ kërkojnë lavdinë ndaj ishullorëve në ndeshjen e cila luhet në stadiumin “Loro Boriçi”. Tifozët e Kosovës kanë krijuar një atmosferë mbresëlënëse jashtë dhe brenda stadiumit “Loro …

Artikulli i plotë »