Saturday , 25 November 2017

Arkivat e etiketimeve kerkon

Ç’ndodh në Tiranë kur një vajzë kërkon ndihmë pasi e ngacmon një “maniak” (Video Exluzive)

Nëse një vajzë do t’ju kërkonte ndihmë pasi e ngacmon një djalë në rrugë, si do të vepronit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje, emisioni “Xing me Ermalin” ka realizuar një kamera të fshehtë, ku protagonist ishte Soni dhe një vajzë e bukur. Kjo e fundit ndaloi disa persona për t’iu …

Artikulli i plotë »

Shqiptari Ramazan Hysa, grabit argjendarinë si nëpër filma, e kërkon gjithë Europa

Ky është Ramazan Hysa, një 24 – vjeçar shqiptar ndaj të cilit autoritetet në Maltë kanë lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar. Ai akuzohet si një prej dy personave që të enjten e shkuar grabitën një argjendari në Tigne.Sipas asaj që shkruan MaltaToday, dy persona grabitën një argjendari, në pronësi të …

Artikulli i plotë »