Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Fisi shtrëngoi duart me Ramushin, por shikojeni s’i ishte sjellë me Thaçin para disa vitesh (Video+Foto)

Kandidati për kryeministër nga radhët e PAN-it, Ramush Haradinaj është parë në disponim të mirë sot në Kuvendin e Republikës. Pasi u regjistrua si deputet, ai pati disa përshëndetje me koleg të ndryshëm. Njëri prej tyre ishte edhe ai i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, me të cilin shtrëngoi duart, transmeton Indeksonline …

Artikulli i plotë »

Vret të bijën pasi ishte në lidhje me një musliman, dhe donte të konvertohej…

Autoritetet izraelite kanë arrestuar një burrë që e kishte vrarë vajzën e tij adoleshente, pasi kishte zbuluar se e bija ishte në lidhje me një djalë musliman. Babai ishte i fesë së krishterë, dhe mohonte kategorikisht këtë lidhje. Siç raportohet në gazetën izraelite Haaretz, Sami Karra akuzohet për vrasjen e …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo / E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten (VIDEO)

E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg. Mirëpo, pas “poshtërimeve” të bëra, djali i tregon se në …

Artikulli i plotë »