Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Gjendet i vdekur në qeli militanti i PS, kush ishte Aleksandër Çela dhe cilat janë pistat e hetimit

Është mësuar se Aleksandër Çela i njohur edhe si Dashi Çela është vetëvarur në qelinë e tij në Hungari pasi ishte dënuar (sipas informacioneve paraprake besohet se me 10 vite burg) për trafikim të qenieve njerëzore dhe kalim të paligjshëm të kufirit…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 …

Artikulli i plotë »

Ky është fati që sun ta merr askush,mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, kur hyri brenda i ndryshoi jeta përgjithmonë

Ky është fati që sun ta merr askush,mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, kur hyri brenda i ndryshoi jeta përgjithmonë Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, për të cilën gjyshi i saj i kishte …

Artikulli i plotë »