Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Vdes Ministri, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës/ Pamje

Ministri i Shëndetësisë i Tunizisë, Slim Chaker, ka vdekur nga sulmi në zemër teksa po vraponte në një maratonë për bamirësi, për të ndihmuar në luftimin e kancerit. Chaker, 56-vjeçar, u sëmurë pasi i vrapoi 500 metra, dhe vdiq në një spital ushtarak, njofton Ministria e Shëndetësisë e Tunizisë. Kryeministri …

Artikulli i plotë »

“Punoi Sala se të ishte për ty…”/ Komentuesi e prek në sedër, Armina i kthehet dhe ia plas të gjitha

Armina Mevlani njihet për postimet e saj të shumta në rrjetet sociale dhe në shumicën e rasteve “masakrohet” nga ndjekësit. Në një foto të publikuar nga ajo, ku shihej e veshur me rozë dhe me mbishkrimin “Baby girl, in a barbie world”, dikush i komenton: Barbie girl se punoi Sala, …

Artikulli i plotë »

Ish-gjenerali serb: Ky ishte ministri shqiptar që na ndihmoi ta vrisnim Adem Jasharin (Pamje)

Ish gjenerali serb Stevan Gjuroviq në një intervistë për mediat maqedonase kishte rrëfyer gjerësisht për luftën e forcave serbe dhe UÇK-së në Kosovë. Gjenerali serb zbuloi detajet e luftimeve të ushtrisë dhe policisë në Kosovë kundër UÇK-s, dhe ai u përqëndrua veçanërisht në detajet e vrasjes së Jasharit. Ai zbuloi …

Artikulli i plotë »