Friday , 24 November 2017

Arkivat e etiketimeve ishte

Fitoi 18 milionë euro nga meçi ndaj Klitschkos, por festa e Joshuas ishte shumë e thjeshtë

Kampioni botës, Anthony Joshua, jeton me këmbë në tokë, ashtu që e ka festuar në mënyrë shumë të veçantë triumfin e tij ndaj Wladimir Klitschkos. Boksieri i peshave të rënda realizoi fitore sensacionale në Wembley kundër veteranit ukrainas duke përfituar 15 milionë funte (18 milionë euro) nga ky meç. Mirëpo, …

Artikulli i plotë »

Detaji i fundit: I riu 23 vjeçar Ermal Kamberi, ishte menaxher i lokalit ku ndodhi ngjarja

Ka ndërruar jetë i plagosuri në Mitrovicë, Ermal Kamberi 23 vjeçar. Familjarët dhe shokët e tij kanë filluar ta shpërndajnë lajmin tragjik për vdekjen e familjarit dhe shokut të tyre, raporton Gazeta NewBorn. Gazeta NewBorn nga njerëz të afërt të Ermal Kamberit mëson se ai ishte menaxher i lokalit ”Check …

Artikulli i plotë »