Saturday , 16 December 2017

Arkivat e etiketimeve ishin

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë…Mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 10.15 nga Aeroporti i Basel/Mulhouse është rrëzuar. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 12.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por Aeroplani është goditur shumë keq …

Artikulli i plotë »

Upss nëse deri dje Noizy dhe Enca ishin “King and the Queen”, sot reperi thërret një tjetër këngëtare me këtë emër

‘King and the Queen” është kënga që vuri edhe më shumë në qendër të vëmëndjes ish dy bashkëpunëtorët, Noizy dhe Enca. Madje, përveç tyre edhe fansat nisën t’i thërrasin si në këngë. Por jo çdo gjë shkoi ashtu siç ata e kishin parashikuar pasi marrëdhënia mes këngëtares dhe reperit u …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm, Humbin jetën baba, nënë e bijë, ishin nisur per ne dasme ja emrat

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 19 në dalje të Gostivarit. Sipas policisë, dy makina janë përplasur direkt edhe atë njëra e tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit,në …

Artikulli i plotë »

Dukja e meshkujve të politikës dhe estradës nëse do ishin femra (Foto)

Të gjithë i shohim vazhdimisht në televizion. Shpesh befasojnë me dukjen e tyre plot stil dhe elegancë, duke përfaqësuar denjësisht qëndrimin e një mashkulli shqiptar. Fjala është për të famshmit meshkuj nga fusha e politikës, televizionit dhe muzikës, të cilët do dukeshin mjaft interesantë po të ishin femra. “Tabloid” ka …

Artikulli i plotë »

Ishin live në Facebook teksa po udhëtonin, por regjistruan vdekjen e tyre.. Kujdes pamjet

Dy vajza kanë humbur jetën në mënyrë tragjike, teksa po udhëtonin me makinë dhe ishin live në Facebook, kur papritur janë përplasur. Vajzat po lëviznin me shpejtësi 120 kilometra në orë në Obrnice në Republikën Çeke dhe kur po përpiqeshin të rrisnin shpejtësinë, përplasen tragjikisht me bordurën.Per te pare videon …

Artikulli i plotë »