Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve haradinaj

Ramush Haradinaj e Kadri Veseli pershendeten fort me personin që theu fotografinë e presidentit Rugova në Kuvend

Ai është Bajram Hoti dhe jeton ne Diasporë por është me prej ardhje nga Krusha e Madhe. Hoti gjate një pritje në Kuvendin e Kosoves dy vjet me parë e demoloi fotografine e presidentit Rugova ne holin e Kuvendit të Kosovës, shkruan Botapress. Ky person që demoloi fotografinë e presidentit …

Artikulli i plotë »

Haradinaj tregon me dëshmi se ia dha VV’së postin e Kryeministrit (Video)

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i ftuar në emisionin Argument Plus tregoi se para zgjedhjeve i ka ofruar Lëvizjes Vetëvendosje postin e kryeministrit. “Është mirë me u vërtetua edhe kjo që unë ja kam ofrua Vetëvendosjes kryeministrin para zgjedhjeve, por nuk kanë deshtë me marr. E kemi marrëveshje me shkrim…gjashtë …

Artikulli i plotë »

Ramush Haradinaj bën “hor” Albin Kurtin: Ja çka i zbulon me dëshmi (VIDEO)

Haradinaj tregon ‘pazaret’ parazgjedhore me Vetëvendosje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i ftuar në emisionin Argument Plus tregoi se para zgjedhjeve i ka ofruar Lëvizjes Vetëvendosje postin e kryeministrit.“Është mirë me u vërtetua edhe kjo që unë ja kam ofrua Vetëvendosjes kryeministrin para zgjedhjeve, por nuk kanë deshtë me marr. …

Artikulli i plotë »