Friday , 23 February 2018

Arkivat e etiketimeve haradinaj

Përplasen keq Ramush Haradinaj e Frashër Krasniqi, arsyeja ministri serb, Rikallo!

Deputeti i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi, i ka drejtuar pyetje ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Nenad Rikalo lidhur me akuzat e banorëve të lagjes “Dardania’ të kryeqytetit se ka kryer tortura ndaj shqiptarëve gjatë luftës.Krasniqi ka kërkuar sqarim për deklaratën e ministrit Rikalo i cili a ka thënë se …

Artikulli i plotë »

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video) Babai i Ramush Haradinajt, Hilmi Haradinaj, pak para se djali t’i votohet për kryeministër të vendit, ka thënë në një intervistë ekskluzive për Klan Kosovën se Kosova i ka borxh djalit …

Artikulli i plotë »

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video) Babai i Ramush Haradinajt, Hilmi Haradinaj, pak para se djali i tij të votohet për kryeministër të vendit, ka thënë se Kosova i ka borxh djalit të tij. Këtë borxh, Hilmi …

Artikulli i plotë »

Trondit Ramush Haradinaj flet serbisht ne kuvend te Kosoves i falenderohet serbeve.. (Video)

Trondit Ramush Haradinaj flet serbisht ne kuvend te Kosoves i falenderohet serbeve.. (Video) Trondit Ramush Haradinaj flet serbisht ne kuvend te Kosoves Trondit Ramush Haradinaj flet serbisht ne kuvend te Kosoves i falenderohet serbeve.. (Video) Per te pare videon e plote live kliko ne reklam…shtype reklamen per te shikuar videon …

Artikulli i plotë »