Monday , 19 February 2018

Arkivat e etiketimeve haradinaj

LAJM I FUNDIT : Vjen Goditja perfundimtare Ja qfarë po e akuzojn Ramush Haradinaj Do tju bej..

Po vazhdon seanca ndaj liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj. Në fjalën e prokurorit thuhet se Haradinaj dyshohet për vrasjen e disa romëve në Kosovë gjatë kohës së luftës. Prokurori ka thënë se romët kanë jep emrat e viktimave dhe sipas tyre Haradinaj ka shtyrë njerëz për t’i kryer veprat, raporton …

Artikulli i plotë »

Mos e humbisni: Ja momenti kur Haradinaj e bën në Gjykatë (Video)

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka arritur në Gjykatë pak minuta para se të fillojë edhe paraqitja e Gjyqtarëve dhe Prokurorëve. Duhet përkujtuar që sot pritet të paraqiten dëshmitë e paralajmëruara nga Ministria e Drejtësisë së Serbisë. ……………………………… Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillim …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo! Ja çka bën kjo grua në sallë ku do paraqitet Ramush Haradinaj (Foto)

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillim të seancës gjyqësore të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Në sallën ku do të zhvillohet seanca tashmë kanë filluar të mblidhen edhe qytetarë të shumtë të cilët kanë shkuar për të përkrahur Haradinajn dhe për të përcjellur gjithë …

Artikulli i plotë »

LIVE: Haradinaj arrin në Gjykatë (VIDEO)

(I plotësuar)-Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka arritur në Gjykatë pak minuta para se të fillojë edhe paraqitja e Gjyqtarëve dhe Prokurorëve. Duhet përkujtuar që sot pritet të paraqiten dëshmitë e paralajmëruara nga Ministria e Drejtësisë së Serbisë. ……………………………… Kanë mbetur edhe pak minuta deri në …

Artikulli i plotë »