Tuesday , 16 January 2018

Arkivat e etiketimeve haradinaj

‘Harrojeni’ Milaim Zeken, ‘kërcet’ mes Ramush Haradinaj dhe Frashër Krasniqit

Ministri i Bujqësisë, Nenad Rikalo ka lëshuar sallën e Kuvendit të Kosovës, por pas kësaj i menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi. Ai nuk ka pritur interpelancën për Rikalon që do të mbahet sot dhe ia ka drejtuar atij pyetjen, anipse mungonte në sallë…shtype reklamen …

Artikulli i plotë »

Përplasen keq Ramush Haradinaj e Frashër Krasniqi, arsyeja ministri serb, Rikallo!

Deputeti i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi, i ka drejtuar pyetje ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Nenad Rikalo lidhur me akuzat e banorëve të lagjes “Dardania’ të kryeqytetit se ka kryer tortura ndaj shqiptarëve gjatë luftës.Krasniqi ka kërkuar sqarim për deklaratën e ministrit Rikalo i cili a ka thënë se …

Artikulli i plotë »

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video) Babai i Ramush Haradinajt, Hilmi Haradinaj, pak para se djali t’i votohet për kryeministër të vendit, ka thënë në një intervistë ekskluzive për Klan Kosovën se Kosova i ka borxh djalit …

Artikulli i plotë »

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video) Babai i Ramush Haradinajt, Hilmi Haradinaj, pak para se djali i tij të votohet për kryeministër të vendit, ka thënë se Kosova i ka borxh djalit të tij. Këtë borxh, Hilmi …

Artikulli i plotë »